PWR5322W2R00JE
MFR.Part #
PWR5322W2R00JE
JLCPCB Part #
C3948944
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 5322 Chip Resistor - Surface Mount ROHS