PWR5322W1502JE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR5322W1502JE
JLCPCB Part #
C4089083
Package
5322
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 5322 Chip Resistor - Surface Mount ROHS