PWR4525WR750F
MFR.Part #
PWR4525WR750F
JLCPCB Part #
C4321272
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 750mΩ Wirewound Resistor ±1% ±150ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS