PWR4525WR680JE
MFR.Part #
PWR4525WR680JE
JLCPCB Part #
C4339668
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 680mΩ Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS