PWR4525WR024J
MFR.Part #
PWR4525WR024J
JLCPCB Part #
C3938230
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 24mΩ 2W Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS