PWR4525WR020JE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR4525WR020JE
JLCPCB Part #
C4068556
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 20mΩ 2W Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS