PWR4525W1R50JE
MFR.Part #
PWR4525W1R50JE
JLCPCB Part #
C4114961
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS