PWR4525W1R00FE
MFR.Part #
PWR4525W1R00FE
JLCPCB Part #
C4330413
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS