PWR4525W1502FE
MFR.Part #
PWR4525W1502FE
JLCPCB Part #
C3917835
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 15kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS