PWR4525W1000JE
MFR.Part #
PWR4525W1000JE
JLCPCB Part #
C4032737
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS