PWR4522AS22R0JA
MFR.Part #
PWR4522AS22R0JA
JLCPCB Part #
C19291890
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS