PWR4412-2SCR1000J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR4412-2SCR1000J
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS