PWR4318W7R50JE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR4318W7R50JE
JLCPCB Part #
C3929401
Package
4318
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 4318 Chip Resistor - Surface Mount ROHS