PWR3014WA4R70JE
MFR.Part #
PWR3014WA4R70JE
JLCPCB Part #
C4020012
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 3014 Chip Resistor - Surface Mount ROHS