PWR3014W2R00JE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR3014W2R00JE
JLCPCB Part #
C4179200
Package
3014
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 3014 Chip Resistor - Surface Mount ROHS