PWR263S-35-R750F
MFR.Part #
PWR263S-35-R750F
JLCPCB Part #
C1356710
Description
-55℃~+155℃ 35W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS