PWR263S-35-R500J
MFR.Part #
PWR263S-35-R500J
JLCPCB Part #
C4225413
Description
-55℃~+155℃ 35W 500mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS