PWR263S-35-R250F
MFR.Part #
PWR263S-35-R250F
JLCPCB Part #
C3951779
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS