PWR263S-35-R020J
MFR.Part #
PWR263S-35-R020J
JLCPCB Part #
C4112318
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS