PWR263S-35-6802J
MFR.Part #
PWR263S-35-6802J
JLCPCB Part #
C4069702
Description
-55℃~+155℃ 35W 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS