PWR263S-35-6802FE
MFR.Part #
PWR263S-35-6802FE
JLCPCB Part #
C5713575
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 35W 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS