PWR263S-35-5R00F
MFR.Part #
PWR263S-35-5R00F
JLCPCB Part #
C1356474
Description
-55℃~+155℃ 35W 5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS