PWR263S-35-5600FE
MFR.Part #
PWR263S-35-5600FE
JLCPCB Part #
C4076302
Description
-55℃~+155℃ 35W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS