PWR263S-35-4000JE
MFR.Part #
PWR263S-35-4000JE
JLCPCB Part #
C4190436
Description
-55℃~+155℃ 35W 400Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS