PWR263S-35-3R30FE
MFR.Part #
PWR263S-35-3R30FE
JLCPCB Part #
C6953717
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS