PWR263S-35-33R0F
MFR.Part #
PWR263S-35-33R0F
JLCPCB Part #
C1356479
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS