PWR263S-35-3300JE
MFR.Part #
PWR263S-35-3300JE
JLCPCB Part #
C4168294
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS