PWR263S-35-3002J
MFR.Part #
PWR263S-35-3002J
JLCPCB Part #
C1357872
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS