PWR263S-35-2R00J
MFR.Part #
PWR263S-35-2R00J
JLCPCB Part #
C4108482
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS