PWR263S-35-2401F
MFR.Part #
PWR263S-35-2401F
JLCPCB Part #
C5713571
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS