PWR263S-35-2400J
MFR.Part #
PWR263S-35-2400J
JLCPCB Part #
C4023427
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS