PWR263S-35-1R00F
MFR.Part #
PWR263S-35-1R00F
JLCPCB Part #
C1356459
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS