PWR263S-35-1501F
MFR.Part #
PWR263S-35-1501F
JLCPCB Part #
C3991218
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS