PWR263S-35-1500J
MFR.Part #
PWR263S-35-1500J
JLCPCB Part #
C4348400
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS