PWR263S-35-1303F
MFR.Part #
PWR263S-35-1303F
JLCPCB Part #
C4049472
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS