PWR263S-35-12R0J
MFR.Part #
PWR263S-35-12R0J
JLCPCB Part #
C1356490
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS