PWR263S-35-12R0FE
MFR.Part #
PWR263S-35-12R0FE
JLCPCB Part #
C5848200
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS