PWR263S-35-10R0F
MFR.Part #
PWR263S-35-10R0F
JLCPCB Part #
C1356458
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS