PWR263S-35-1002J
MFR.Part #
PWR263S-35-1002J
JLCPCB Part #
C4342555
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS