PWR263S-35-1001J
MFR.Part #
PWR263S-35-1001J
JLCPCB Part #
C1356488
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS