PWR263S-20-4702JE
MFR.Part #
PWR263S-20-4702JE
JLCPCB Part #
C3980393
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 20W 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS