PWR263S-20-3302JE
MFR.Part #
PWR263S-20-3302JE
JLCPCB Part #
C7328795
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 20W 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS