PWR263S-20-2R00FE
MFR.Part #
PWR263S-20-2R00FE
JLCPCB Part #
C4344940
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 20W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS