PWR263S-20-15R0FE
MFR.Part #
PWR263S-20-15R0FE
JLCPCB Part #
C4178763
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 20W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS