PWR263S-20-1000F
MFR.Part #
PWR263S-20-1000F
JLCPCB Part #
C1356495
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 20W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS