PWR2615WR050FE
MFR.Part #
PWR2615WR050FE
JLCPCB Part #
C3934947
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 50mΩ Wirewound Resistor ±1% ±150ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS