PWR2615W3001JE
MFR.Part #
PWR2615W3001JE
JLCPCB Part #
C3965205
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 3kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS