PWR2615W1500JE
MFR.Part #
PWR2615W1500JE
JLCPCB Part #
C4125162
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS