PWR2615N30R1F
MFR.Part #
PWR2615N30R1F
JLCPCB Part #
C4215709
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 30.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS