PWR247T-100-3R30J
MFR.Part #
PWR247T-100-3R30J
JLCPCB Part #
C7030193
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 100W 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-247 Through Hole Resistors ROHS